APARTAMENT PIASECKI

Do Zakopanego tylko na narty

Zakopane znajdując się u podnóża Tatr posiada naprawdę bardzo dobrą lokalizację – najwięcej narciarzy przyciąga na stoki Rysów, Giewontu oraz przede wszystkim Gubałówki gdzie funkcjonują liczne wyciągi i kolejka linowa. Armatki śnieżne dbają o to, aby warunki do zjeżdżania były idealne, a sztuczna nawierzchnia sprawia, że także w lecie można wziąć z sobą narty do Zakopanego i oddać się swojej ulubionej pasji.
Narty to oczywiście nie jedyna atrakcje w zakopanem – sposobów na spędzanie wolnego czasu jest naprawdę wiele, wszystko zależy tylko tak naprawdę od Ciebie. Szczególnie w okresie letnim kiedy miasto bardziej tętni życiem możesz wziąć udział w licznych plenerowych imprezach, wydarzeniach kulturalnych, koncertach, wyszaleć się w klubie, czy też posiedzieć przy świetle kominka w jednym z zakopiańskich schronisk.
Zakopane to z całą pewnością najlepszy wybór jeśli chodzi o miejsce do uprawiania narciarstwa – jeśli nie wierzysz to przyjedź tutaj i przekonaj się sam. Na samym początku warto jednak zarezerwować sobie noclegi w zakopanem
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
APARTAMENT PIASECKI
Do Zakopanego tylko na narty